Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Okyanusya
İş türü: Üretici
Markalar: ÖRNEĞİN
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

Çin Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. şirket Profili 0

 

ShenZhen Ever Glory, 2011 yılında Dongguan şehrinde bulunan 20.000 m2 üretim tesisiyle kuruldu.

 

Kendimizi en yüksek kalitede G+G,G+F,G+FF Projeksiyonlu Kapasitif Dokunmatik Panel, Dokunmatik Ekran modülü ve Dokunmatik Monitör ve Panel PC'yi kendi bünyemizde üretmeye adadık.

 

Hızlı büyüyen ve yenilikçi bir şirket olarak, Çin ana karasında büyük boyutlu projelendirilmiş kapasitif dokunmatik panel araştırma ve üretimine başlayan ilk profesyonel üreticiyiz. Yapıştırma teknolojisi, ekipmanı ve yapıştırma tutkalıyla ilgili 30'dan fazla ilgili patent bulunmaktadır. Profesyonel ve güvenilir bir Dokunmatik ekran Çözüm ortağı, Endüstriyel / Dış Mekan / Medikal / Askeri / Oyun / Self Servis Terminali / Araç alanında 12 yıldır zengin deneyime sahibiz.

 

Boyutumuz endüstriyel sınıf tasarım ve kalite ile 5 inçten 75 inçe kadardır. EETI, Ilitek, Weida IC çözümleri konusunda zengin deneyime sahibiz.

Ar-Ge ekibimiz, farklı projelerin farklı gereksinimlerine yönelik hızlı ve derin kalibrasyon hizmetini destekleyebilecek 15 kişiden oluşmaktadır.

 

Kapak Camı, Dokunmatik Panel, Optik Yapıştırma, Dokunmatik Monitörler için kendi üretim hatlarımızın kendi bünyemizde kurulumuyla, düşük MOQ ile çok esnek özelleştirme sunabiliyoruz, çizim için 1-2 gün, numune özelleştirmesi için 7-10 gün Seri üretim için 20-25 gün.

 

Kaliteyi sağlamak için kesinlikle ISO9001 ve IATF16949 kalite yönetim sistemine uygun olarak yönetiyoruz, uzun yıllar süren gelişim sayesinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarında oldukça tanındık ve çok yakın gelecekte sizinle kazan-kazan işbirliği kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş

Çin Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Ekibimiz

Çin Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. şirket Profili 0