Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, اروپای شرقی, خاورمیانه, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: به عنوان مثال
سال تاسیس: 2011
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
معرفی

چین Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

ShenZhen Ever Glory در سال 2011 با تاسیسات تولید 20000 مترمربع واقع در شهر Dongguan پیدا شد.

 

ما به تولید پنل لمسی خازنی پیش بینی شده G+G، G+F، G+FF با کیفیت بالا، ماژول نمایشگر لمسی و مانیتور و پنل کامپیوتر لمسی در خانه اختصاص داده شده ایم.

 

به عنوان یک شرکت با رشد سریع و نوآور، ما اولین تولید کننده حرفه ای در سرزمین اصلی چین هستیم که تحقیق و تولید پنل لمسی خازنی پیش بینی شده با اندازه بزرگ را آغاز کردیم، بیش از 30 حق ثبت اختراع مربوطه در زمینه فناوری اتصال، تجهیزات و چسب پیوند به دست آمده وجود دارد. یک شریک راه حل صفحه نمایش لمسی حرفه ای و قابل اعتماد، ما تجربه غنی در صنعت / فضای باز / پزشکی / نظامی / بازی / ترمینال سلف سرویس / خودرو به مدت 12 سال داریم.

 

اندازه ما از 5 اینچ تا 75 اینچ با طراحی و کیفیت صنعتی را پوشش می دهد، ما تجربه غنی با راه حل های آی سی EETI، Ilitek، Weida داریم،

تیم تحقیق و توسعه ما متشکل از 15 نفر است که می توانند از خدمات کالیبراسیون سریع و عمیق برای نیازهای متنوع پروژه های مختلف پشتیبانی کنند.

 

با راه اندازی خطوط تولید خودمان برای پوشش شیشه، پانل لمسی، اتصال نوری، مانیتورهای لمسی در خانه، ما می توانیم سفارشی سازی بسیار انعطاف پذیر با MOQ کم، 1-2 روز برای طراحی، 7-10 روز برای سفارشی سازی نمونه ها ارائه دهیم. 20-25 روز برای تولید انبوه.

 

ما به شدت مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و IATF16949 مدیریت می کنیم تا کیفیت را تضمین کنیم، طی سالیان متمادی توسعه، در بازار داخلی و خارجی بسیار شناخته شده بودیم و مشتاقانه منتظر ایجاد همکاری برد-برد با شما در آینده بسیار نزدیک هستیم.

تاریخ

چین Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

تیم ما

چین Shenzhen Ever Glory Photoelectric Co., Ltd. نمایه شرکت 0